info@chinesekredietunie.nl

Dag van de Kredietunie 2019

Dag van de Kredietunie 2019

30 september 2019 – Op maandag 30 september kwamen onze leden bijeen voor de Dag van de Kredietunie 2019 in Den Haag, waar staatssecretaris Mona Keijzer van Economische Zaken en Klimaat, optrad als key note speaker.

De Dag van de Kredietunie is de landelijke bijeenkomst voor alle kredietunies, externe stakeholders, intermediairs en andere geïnteresseerden. Deze Dag van de Kredietunie wordt georganiseerd door alle kredietunies, die aangesloten zijn bij de Vereniging Samenwerkende Kredietunies, in Nederland. Deze middag bestond uit interessante sprekers, interactieve sessies en workshops, waarbij de verbinding tussen financieren, netwerken en coaching centraal stonden. Al met al was het een succesvolle middag voor onze leden.